February 17, 2019 11:30
Забава

Ричард Гир доби син, се породи неговата 34 години помлада сопруга

Холивудскиот актер Ричард Гир доби син, само неколку месеци пред неговиот 70. роденден.

Пред неколку дена неговата сопруга Алехандра Силва (36) се породи во Њујорк, а името на момчето сè уште не го откриваат.

Ричард веќе има 18-годишен син, Хомер Џејмс, со поранешната сопруга Кареј Ловел. Алехандра исто така има дете од првиот брак, шестгодишниот син Алберт.

Ричард и Алехандра се запознале во 2014 година во луксузен италијански хотел што Алехандра го купила со својот поранешен сопруг и во тоа време била менаџерка на објектот.

Related posts

Ова го нарекоа најдоброто паркирање на светот, а кога ќе видите зошто се ќе ви биде јасно

24news

Како настанал гестот „покажување среден прст“ и колку долго се користи

24news

Аца Лукас ја објави првата заедничка фотографија со новата девојка!

24news