November 27, 2021 18:30
Магазин

Рене Зелвегер повторно шокира со изгледот: За овие фотографии зборува целиот свет!

Овие фотографии обиколија се со неверојатна брзина и ги загрижија фановите на познатата актерка.

Имено, на интернет кружат фотографии на кои Рене Зелвегер изгледа драстично поинаку. Со пократка коса, 20 килограми вишок, актерката е речиси непрепознатлива.

Сите се прашуваа што се случи со неа и која е причината за ненадејната промена на телесната тежина, а потоа стигна одговорот. Имено, Рене се здебели поради улогата во серијата и уште еднаш докажа дека е сурова професионалка.

Папараците ја уловија на снимањето на серијата „The thing about Pam“, во која ќе го толкува ликот на осудениот убиец Пем Хоп.

Website https://animetv.cc: Watch Honobono Log animetv Episode 10 anime tv freak

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

4Anime: A Centaur's Life (Dub) anime episode 12 online free at https://4anime.biz watch anime online

Website https://animeflv.uk: Watch Maria Watches Over Us animeflv Episode 13 english anime

Website https://aniwatch.pro: Watch Code Geass: Akito the Exiled - The Wyvern Arrives (Dub) aniwatch Episode Full watch anime dub