June 26, 2022 07:52
Магазин

Режисерот Вaтити ветува дека новиот филм ќе ја покаже духовитата страна на Натали Портман

Таика Ваитити откри дека Натали Портман ќе ја видиме во поинакво светло во претстојниот филм „Тор: Љубов и молња“.

40-годишната актерка ќе ја повтори улогата на Џејн Фостер, која сега е Mighty Thor (моќниот Тор) во претстојниот блокбастер за суперхерои, а режисерот сака таа да преземе многу поголема улога отколку што имаше во претходните филмови во серијалот.

Во интервју за магазинот „Емпајр“, режисерот рече: „Не сакате Натали да се врати и да го глуми истиот лик. Тор обично лета наоколу, а Џејн е оставена на Земјата и го чека да се врати назад. Тоа е досадно, таа треба да биде дел од авантурата.“

„Натали е навистина духовита во реалниот живот. Таа има одлична смисла за хумор и мислам дека тоа не беше доволно искористено во првите филмови.“

go88 apk ios kinh nghiệm chơi tài xỉu go88 chơi go88 online

sunwin âu cơ