Магазин

Рајан Рејнолдс се шегувал дека сака да биде следниот Џејмс Бонд

Се чини дека Рајан Рејнолдс не бил сериозен кога навести дека сака да биде следниот Џејмс Бонд.

Во интервју за „Тајмс“, актерот говореше за својата кариера и за личниот живот, а потоа посочи дека сè уште не е избран наследникот на Даниел Крег.

„Слушам дека бараат нов Бонд,“ се насмеа. „Дали би можеле да прифатите Канаѓанец кој пие џин и тоник наместо мартини? Ако е така, тогаш сум заинтересиран за улогата 007,“ рече актерот.

Но сега тој се огласи на Твитер за да ги извести своите фанови дека се шегувал: „Ве уверувам дека не бев ни оддалеку сериозен“.

Претходно и Двејн Џонсон изјави дека е заинтересиран за култната улога. Но, тој е свесен дека Американец досега не го глумел британскиот таен агент во ниту еден од 25-те филма на серијалот.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime freak tv Pokémon Journeys: The Series

AnimeFreak Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

anime websites AnimeFreak Tokyo Revengers

english dubbed anime My Hero Academia

anime websites Horimiya (Dub)

tải go88