January 28, 2021 12:51
Магазин

Рафаел Надал „забошотува” во вежбалница

Црногорската тенисерка Данка Ковиниќ се најде на исто место со Рафаел Надал, во вежбалница во Австралија. Направи видео од тоа и го објави на Инстаграм.

– Вака Рафа изведува истегнување, прокоментира Црногорката.

Имено, на снимката, додека таа се истегнува на само неколку метри од него, Надал за цело време гледа во својот телефон.

Watch Wonder Egg Priority Episode 1 (https://animefreak.ws/m/N15w/ep-1) at website https://animefreak.ws kiss anime freak

Hunter x Hunter (https://animeplanet.cc/m/oWm) Episode 148 at website https://animeplanet.cc anime planet one piece