October 17, 2021 18:32
Хроника

Работник тешко повреден додека поправал камион

Вчера во 12:00 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека на местото викано Црвени Брегови, во стовариште за песок, О.И.(61) од с.Селце, додека поправал камион се здобил со тешки телесни повреди и бил префрлен во комплексот клиники „Мајка Тереза’’.

Увид на местото извршила екипа од Полициска станица Прилеп. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Website https://aniwatch.pro: Watch Momo, Girl God of Death aniwatch Episode 6 aniwatch.me

Invincible King Tri-Zenon (https://animefreak.ws/m/10Qr) Episode 22

Stella Women's Academy, High School Division Class C³ (https://kissanime.mx/m/gyq) Episode 13

https://4anime.biz anime online

Vi gravatar: https://vi.gravatar.com/gogoanimebe

Snupps: https://www.snupps.com/gogoanimebe