September 25, 2021 05:57
Хроника

Работник тешко повреден во фирма во Кочани

Работник бил тешко повреден вчера додека извршувал работни задачи во фирма во Кочани. Станува збор за Б.Т.(27) од Кочани.

Според полицијата, вчера во 14 часот од Медицински центар Кочани пријавиле во ПС Кочани дека истиот ден кај нив со повреди бил донесен Б.Т.

Според пријавеното, тој се повредил додека извршувал работни задачи во фирма во Кочани.

Увид  на местото на настанот извршила екипа од ПС Кочани и инспектор за труд.

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven: Samurai X: Trust and Betrayal (Dub) anime episode 4 online free at https://animeheaven.pro animeheaven one piece

Website https://animedao.nl: Watch RWBY Chibi (Dub) animedao Episode 65 weathering with you animedao

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Piqs: https://piqs.de/user/gogoanimelol/

Tapas: https://tapas.io/animefreakws