June 26, 2022 04:16
Хроника

Пронајден хероин во Тетово, приведен дилер 

На 18.05.2022 во 22.25 часот на улица „Љуботенска” во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово го лишиле од слобода Ј.С.(52) од Тетово затоа што кај него биле пронајдени 20 кесички со хероин. Тој бил задржан во Полициска станица Тетово за понатамошна постапка и по документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

https://go88.gg/

tại sunwin app store sunwin ăn gì ngon tải sunwin online