April 20, 2021 04:13
Хроника

Пронајден труп во Лепенец кај Бардовци

На 05.03.2021 во 10,00 часот во СВР Скопје, З.Р.(40)  од Скопје пријавил дека во с.Бардовци, скопско, во близина на сепарација, во канал на реката Лепенец било пронајдено човечко тело кое било делумно распаднато.

Телото било извадено и по наредба на јавен обвинител е предадено на Судска медицина за обдукција.

AnimeFreak anime freaks website: Watch Banana Fish Episode 22

WCOStream watch anime online: Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 3 (https://wcostream.cc/m/9g9w/ep-3)