December 9, 2021 02:06
Хроника

Пронајден починат Авганистанец во Демиркаписко

Во село Дрен, демиркаписко, вчера околу 8 часот бил пронајден починат Ш.У.(24) од Авганистан, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Смрта со видливи повреди на телото е констатирана од екипа од Итна медицинска помош, а по извршениот увид и по наредба на Јавен обвинител, телото било дадено на обдукција.

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime stream Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

watch anime dub Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

AnimeHeaven How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 3

dubbed anime AnimeHeaven Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

AnimeHeaven WONDER EGG PRIORITY