October 17, 2021 18:54
Хроника

Пронајдено телото на 84-годишен жител од кочанско по кој се трагаше четири дена

Пронајдено е телото на 84-годишниот жител од селото Соколарци, по којшто се трагаше четири дена.

Во соопштението од СВР-Штип се наведува дека вчера во Полициската станица во Кочани било приваено дека во одводен канал во село Соколарци кочански регион, бил пронајден починат 84 годишниот С.К. Од страна на неговото семејство било пријавено дека од својот дом се одалечил на 14 септември.

По пронаоѓање на неговото тело, лекар од Итната медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредната на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на семејството.

AnimeTV: Flower anime episode Full online free at https://animetv.cc kisa anime tv

Website https://4anime.biz: Watch Keroro Gunsou: KeroZero Shupattsudayo! Zeninshuugou! 4anime Episode Full 4anime reddit

AnimeKisa: Yakitate!! Japan anime episode 69 online free at https://animekisa.in watch anime online

AniWatch: Otome wa Boku ni Koishiteru: Futari no Elder Special anime episode Full online free at https://aniwatch.pro aniwatch.me

Folkd: https://www.folkd.com/user/gogoanimelol

Pozible: https://www.pozible.com/profile/gogoanimelol