September 25, 2021 04:52
Хроника

Пронајдени над 200 стебла канабис кај Теарце

Денеска (02.08.2021) во 14.30 часот од страна на полициски службеници од Одделението за недозволена трговија со дрога и оружје при СВР Тетово, по преземени мерки и активности на место викано “Лапуф”, атар на с.Теарце, во близина на железничката пруга, пронајдени се над 200 стебла канабис. За настанот е известен Јавен обвинител од ОЈО Тетово и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Mobile Suit Gundam I (Dub) Episode Full

AnimeDao: Yamishibai: Japanese Ghost Stories 4 anime episode 13 online free at https://animedao.nl steins gate animedao

ANIMEFLIX: Art of Fighting (Dub) anime episode Full online free at https://animeflix.nl animes online

Watch anime online for free at 4Anime i want to eat your pancreas 4anime

Gab: https://gab.com/gogoanimebe

Free-ebooks: https://www.free-ebooks.net/profile/1310194/kiss-anime