January 16, 2022 08:59
Хроника

Пронајдена лабараторија за производство на дрога во скопско, приведен дилер

Денеска (06.12.2021) полициски службеници од СВР Скопје- Единица за недозволена трговија со дрога и оружје, по претходно добиени оперативни сознанија и наредба од Основен кривичен суд Скопје, извршија претрес во викенд куќа на Н.З. (47)  во с. Градмановци, Катланово, при што е пронајдена лабараторија за производство на марихуана, околу 200 саксии со насади, филтри за воздух и друга опрема за производство, околу два килограми марихуана. Н.З. е приведен и против него, по документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна кривична пријава.

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX To Your Eternity Episode 14

Tokyo Revengers Episode 24

ANIMEFLIX Dragon Ball (Dub)

ANIMEFLIX SK8 the Infinity

One Piece Episode 999