June 28, 2022 14:02
Хроника

Пронајдена дрога, приведен битолчанец     

 На 16.05.2022 околу 20 часот полициски службеници од Отсекот за недозволена трговија со дрога и оружје од Одделението за криминалистичка полиција при СВР Битола, го лишиле од слобода Р. П (37)од Битола. При преглед кај истиот пронајдена е паковка амфетамин. По целосно документирање на настанот против истиот ќе биде поднесена соодветна кривична пријава.

go88 hoàng gia go88 download Go88 - Game bài đổi thưởng uy tín nhất hiện nay

sunwin energy and infra private limited SunVN TOP 1 Game Đánh Bài Đổi Thưởng - Tải SunWin APK sunwin - kingdom of gems