Магазин

Пријанка Чопра и Ник Џонас станаа родители

Познатата двојка Пријанка Чопра и Ник Џонас го добија своето прво дете преку сурогат мајчинств.

Актерката (39) и пејачот(29), кои се венчаа во 2018 година, ја соопштија убавата вест на профилите на социјалните мрежи, откривајќи дека се „пресреќни“ што станале родители.

Медиумите веднаш ја пренесоа веста, а двојката истакна дека желбата им се остварила со помош на сурогат-мајка.

„Пресреќни сме што можеме да потврдиме дека добивме бебе преку сурогат. Замолуваме за приватност во овој посебен период додека се фокусираме на нашето семејство,“ напиша таа на својот Инстаграм-профил.

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime How NOT to Summon a Demon Lord Ω

anime dao AnimeDao Dragon Ball Z (Dub)

free anime JUJUTSU KAISEN

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 3

AnimeDao Dragon Ball Z (Dub) Episode 290

tải go88