Uncategorized

Прилепчанец загина во пожар во викендичка

Пожар избувна утрово во викендичка во Прилеп, пришто загина 89-годишен маж.

„Во полицијата е пријавено дека околу 7 часот настанал пожар во викенд куќа на м.в. Бегова ливада, Прилепско, во која живеел Т.М.(89), кој починал на лице место“, информираат од МВР.

Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а од страна на Јавен обвинител телото е предадено на семејството.

anime stream. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch subbed anime The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

Boruto: Naruto Next Generations

anime heaven AnimeHeaven Attack on Titan Season 3 Part 2

Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 3