August 2, 2021 21:05
Хроника

Приведен тетовец, на Фејсбук се заканувал на повеќе новинари

СВР Тетово поднесе кривична пријава против А.Е.(36) од с.Теарце, тетовско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „загрозување на сигурноста”.

На 22.03.2021, од Здружение на новинари на Македонија пријавено е дека на социјалната мрежа „Фејсбук” пријавениот објавил текст со закани кон новинари од повеќе медиуми.

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Watch Interlude Episode 3

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Watch Baby Princess 3D Paradise 0 [Love] Episode Full

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free. Arifureta: From Commonplace to World's Strongest (https://animebee.to/m/wwbq) Episode 13

KissAnime V: https://v.gd/ir0JQi