October 23, 2021 01:04
Хроника

Приведен скопјанец поради превезување на мигранти од Куба

На 22.09.2021 во 19.05 часот на влез во Гевгелија. од полициски службеници од Полициска станица за граничен премин Богородица приведени се М.И.(54) од Скопје, кој управувал патничко моторно возило „шкода октавија” со скопски регистарски ознаки, во кое при контрола биле пронајдени Д.П.Д.А.(20), Р.Р.Т.(51), С.Г.Е.(20) и А.К.Г.(30), сите од Куба, кои илегално влегле од државата. Сите биле приведени и по целосно документирање на случајот ќе им биде поднесена соодветна пријава.

GoGoAnime: Black Clover anime episode 170 online free at https://gogoanime.be gogoanime dororo

Website https://animedao.nl: Watch Major S2 animedao Episode 26 a silent voice animedao

The Two Lottes (https://aniwatch.pro/m/7Qyw) Episode 1

Animepahe Watch english anime Online in HD for FREE

Youmagine: https://www.youmagine.com/animefreakws

Seedandspark: https://seedandspark.com/user/gogoanimebe