November 30, 2021 10:50
Uncategorized

Приведен скопјанец баран со потерница

На 21.10.2021 во 17.30 часот од страна на полициски службеници од Оперативен тим за потраги при СВР Скопје, на подрачјето на Бит Пазар бил лишен од слобода С.Ш.(36) од Скопје. За него била распишана централна потерница по наредба од Основен суд Скопје 1 за издржување на казна затвор за сторено кривично дело од чл.418 б ст.2 во врска со чл.22 од Кривичниот законик. С.Ш. ќе биде спроведен во казнено-поправна установа за издржување на казната.

Watch Crystal Triangle Episode Full

WCOStream: Idol Ace anime episode Full online free at https://wcostream.cc ben 10 alien force wcostream

https://animeheaven.pro animeheaveneu

https://4anime.biz 4anime my hero academia

TwistMoe: The Secret World of Arrietty (Dub) anime episode Full online free at https://twistmoe.net anime online