January 21, 2022 20:43
Хроника

Приведен разбојник на подрачјето на Бит Пазар 

На 29.11.2021 во 09.30 часот на подрачјето на Бит Пазар полициски службеници од Единицата за внатрешни работи Центар и Бит Пазар го лишиле од слобода С.Ј.(26), за кого имало локален распис. Тој се барал во врска со кривично дело „разбојништво” во обид, извршено на 16.11.2021 во подземна гаража на станбен и деловен комплекс. С.Ј. е приведен во полициска станица и по комплетно документирање на случајот, против него ќе следува соодветна кривична пријава.

english anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

My Hero Academia Season 4

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

animes online Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

watch animes Black Clover (Dub)

ANIMEFLIX One Piece Episode 999