November 26, 2021 09:35
Uncategorized

Приведен разбојник во Скопје 

На 23.11.2021 во 19.50 часот на ул.„Димитрија Чуповски” во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје лишиле од слобода малолетник од Скопје. Тој бил затекнат при извршување разбојништво во продажен објект. Одземениот промет веднаш бил вратен во касата, а од него бил одземен ножот со кој го извршил делото. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава

Website https://animekisa.in: Watch One Week Friends animekisa Episode 12 dubbed anime

Watch KADO: The Right Answer Episode 12

Watch anime online for free at AnimeTV demon slayer animetv

TwistMoe: VS Knight Lamune & 40 Fresh anime episode 6 online free at https://twistmoe.net dubbed anime

Chuuko Video-ya no Onna Tenin X Episode Full