June 28, 2022 00:57
Хроника

Приведен прилепчанец баран со потерница 

На 22.06.2022 во населба Тризла во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го привеле М.Е.(27) од Прилеп. Тој бил баран по потерница за издржување затворска казна во Казнено-поправната установа Затвор Куманово. Лицето било спроведено во казнено-поправната установа за издржување на казната.

https://go88.gg/

code sunwin Nhà cái SunWin - Link tải Sun win cho Android, Ios, máy tính 2022 hướng dẫn tại sunwin