January 16, 2022 20:01
Uncategorized

Приведен крадец  за издржување затворска казна

На 23.11.2021 во 23.00 часот во Куманово, полициски службеници од СВР Куманово, врз основа на судска наредба, го лишиле од слобода E.Р.(25) од Куманово за издржување на казна затвор за сторено кривично дело „тешка кражба” по член 236 од Кривичниот законик. Тој бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор К’шање за издржување на казната. 

anime to watch. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 7

watch anime Dragon Ball (Dub)

My Hero Academia Season 5 Episode 18

Record of Ragnarok

anime streaming Dragon Ball Z (Dub)