September 25, 2021 03:20
Хроника

Приведен дилер осуден на затворска казна

На 27.07.2021 во 15.00 часот во Гостивар, полициски службеници од Полициската станица Гостивар, врз основа на судска наредба, го привеле З.Б.(23) од Гостивар за издржување казна затвор од две години за сторено кривично дело по член 215 од Кривичниот законик.
Тој бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор – Тетово за издржување на казната.

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

WCOStream: The Goddess is a Middle School Student (Dub) anime episode 4 online free at https://wcostream.cc wcostream dragon ball super

TwistMoe: Rumbling Hearts anime episode 14 online free at https://twistmoe.net anime stream

Watch anime online for free at GoGoAnime overlord gogoanime

Letterboxd: https://letterboxd.com/gogoanimebe/

Nhattao: https://nhattao.com/members/user2877460.2877460/