Uncategorized

Приведен дилер од Кичево, пронајдена дрога 

На 26.01.2022 од полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Кичево бил приведен М.Ѓ.(19) од Кичево, кај кого биле пронајдени и одземени се 12 опаковки со марихуана. Дополнително, при извршен претрес во неговиот дом, по претходно добиена судска наредба, биле пронајдени и одземени уште 19 пакувања со марихуана и пари. По документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

watch anime dub. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime streaming My Hero Academia Season 3 (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 2

watch anime dub Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

AnimeFreak Attack on Titan Final Season

watch anime AnimeFreak The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat