January 20, 2022 15:09
Uncategorized

Приведен гостиварец за издржување казна затвор

На 14.01.2022 во 14.00 часот во Гостивар од полициски службеници од ОВР Гостивар бил приведен Д.Б.(23) од ГостиварЗа него била издадена наредба од Основен суд Гостивар со која се барал за издржување на казна затвор во времетраење од една година.

Д.Б. бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор Тетово за издржување на затворската казна.

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Dragon Ball Super Episode 124

anime website The Daily Life of the Immortal King 2nd Season

AnimeDao Kiss x Sis (TV)

free anime online AnimeDao My Hero Academia Season 3 (Dub)

Naruto: Shippuden Episode 491