July 25, 2021 22:58
Uncategorized

Приведен Албанец со туѓ пасош сакал да помине граница

На 06.06.2021 во 23.45 часот на граничен премин „Табановце”, полициски службеници го привеле E.М.(33) од Р.Албанија бидејќи при извршена пасошка контрола било констатирано дека приложил патна исправа на друго лице од Р.Албанија. Тој бил предаден на полициски службеници од СВР Куманово за понатамошна постапка.

https://4anime.biz haikyuu season 4 4anime. Rune Soldier (https://4anime.biz/m/KRwJ) Episode 24

AniWatch Watch anime online, English anime online HD. Watch Blame! Movie Episode Full

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE. Bikini Warriors (Dub) (https://gogoanime.be/m/aWLx) Episode 12