September 18, 2021 12:06
Хроника

Приведено лице од Гостивар по распишана потерница

На 27.07.2021 во 16.30 часот во Гостивар, полициски службеници од Полициската станица Гостивар, врз основа на судска наредба, го привеле Ф.Н.(23) од Гостивар за издржување казна затвор за сторено кривично дело по член 236 и член 131 од Кривичниот законик.

Тој бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор – Тетово за издржување на казната.

Mind Game Episode Full

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven: RD Sennou Chousashitsu anime episode 26 online free at https://animeheaven.pro anime heaven website

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Blip: https://blip.fm/gogoanimelol

Bagtheweb: https://www.bagtheweb.com/u/gogoanimelol/profile