January 21, 2022 22:08
Uncategorized

Приведено лице од Валандово по распишана централна потерница

На 30.11.2021 во 16.30 часот полициски службеници од Оперативен тим потраги – Скопје, на место викано „Горно село”, Општина Богданци, го лишија од слобода Н.А.(24) од Валандово. За него била распишана Централна потерница за доиздржување на затворска казна во Казнено-поправната установа Затвор Гевгелија. Лицето ќе биде спроведено во установата за доиздржување на казната 

 

 

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

My Hero Academia Season 2

Fairy Tail Episode 175

4Anime Death Note (Dub) Episode 32

anime online Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

Naruto: Shippuden