Uncategorized

Приведено лице за издржување на казна затвор 

На 26.01.2022 во 09.40 часот полициски службеници од Полициско одделение Чашка го привеле Б.А.(28) од с.Долно Јаболчиште, Општина Чашка. За него била издадена наредба од Основен суд Велес со која се барал за издржување на казна затвор. Тој бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор „Идризово” за издржување на затворската казна.

online anime. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Naruto (Uncropped) (Dub)

watch subbed anime 6 LOVERS

AniWatch Bleach

stream anime online AniWatch Death Note

One-Punch Man