Uncategorized

Приведено лице за издржување на затворска казна 

На 01.12.2021 во 22.00 часот на подрачјето на Центар, полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го лишиле од слобода Е.Д.(22) од Скопје. За него била издадена судска наредба со која се барал за издржување казна затвор од две години и шест месеци. Тој ќе биде спроведен во казнено-поправна установа за издржување на казната.

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

My Hero Academia Season 3

My Hero Academia Season 5 (Dub)

Bleach

AnimeFreak My Hero Academia

AnimeFreak Attack on Titan Season 3