July 23, 2021 21:38
Хроника

Приведено лице во Драчево, барано со централна потерница

Полициски службеници од Единицата за внатрешни работи  – Кисела вода, Отсек за потраги, вчера на улица „Стари Новакиња” во населба Драчево, по добиена судска наредба, го лишиле од слобода М.Н. (31) од Скопје.

За него била распишана Централна потерница за издржување на казна затвор од една година и шест месеци, во врска со член 236 од Кривичен законик. М.Н. е предаден во Полициска станица Драчево за понатамошна постапка.

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. Japan, Our Homeland (https://animeheaven.pro/m/MBBE) Episode Full

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE. Watch 8 Man After (Dub) Episode 1

Watch anime online for free at AnimeBee anime websites. Kurokan Episode 33

KissAnime Veoh: https://www.veoh.com/users/kissanimemx