June 16, 2021 15:38
Хроника

Приведени три лица од Скопјe кои нападнале полициски службеници

Вчера околу 18.40 часот во нас.Влае, полициски службеници од СВР Скопје ги лишиле од слобода Е.П.(26), А.П.(28) и Д.П.(53), сите од Скопје, затоа што физички нападнале полициски службеници кои извршувале службени дејствија.

Тие биле приведени во полициска станица и по целосно документирање на случајот против нив ќе биде поднесена соодветна пријава.

AnimeFreak my hero academia season 4 animefreak: Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

KissAnime kissanime pokemon: Watch So I'm a Spider, So What? Episode 15 (https://kissanimeonline.com/m/vMV4/ep-15)