January 27, 2022 06:13
Uncategorized

Приведени неколку лица во Скопје, расчистени две кражби

На 25.11.2021, полициски службеници од СВР Скопје ги лишиле од слобода М.Р.(29) и И.И.(29), двајцата од Скопје. Тие се сомничат дека на 02.10.2021 и на 07/08.11.2021 од објекти во изградба на ул.„Коце Металец” и „Ќојлија” одзеле повеќе предмети, по што ги продале на Б.М.(23), С.М.(25), двајцата од с.Долно Коњари, скопско и О.Р.(31) од Скопје. И овие лица биле лишени од слобода, затоа што при претрес во нивните домови, извршени со судска наредба на 25.11.2021, биле пронајдени дел од одземените предмети кои биле вратени на сопствениците.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 11

DARLING in the FRANXX Episode 20

gogoanime pro My Hero Academia (Dub)

GoGoAnime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 12

GoGoAnime My Hero Academia Season 5 Episode 16