April 10, 2021 11:21
Хроника

Приведени двајца прилепчани на ,,Деве Баир” со фалсификувани ПЦР тестови

На 23.02.2021 вo 12,20 часот, на Граничен премин „Деве Баир”, на  излез од Република Северна Македонија, И.Б.(50) и Ф.Т.(35), двајцата од Прилеп, приложиле негативни ПЦР тестови, а по извршени проверки било утврдено дека тестовите не се издадени од соодветната лабораторија и истите се одземени за понатамошна постапка.

Watch The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods (Dub) Episode 11 (https://kissanimeonline.com/m/ldDK/ep-11) at KissAnime kiss anime monster

Watch Attack on Titan Season 3 Episode 6 (https://animefreak.ws/m/lKJ7/ep-6) at website https://animefreak.ws one piece animefreak