Uncategorized

Приведени двајца крадци од Скопје, одземеното вратено на сопственикот 

На 27.01.2022 околу 20.50 часот, полициски службеници од СВР Скопје ги лишиле од слобода А.Р.(18) од с.Јурумлери, скопско и М.Х.(18) од Скопје, затоа што одзеле повеќе предмети од продажен објект во трговски центар на ул.„Кирил и Методиј”. Предметите биле пронајдени и вратени на сопственикот. Тие биле приведени во полициска станица и со нив бил извршен службен разговор. За случајот бил запознаен Јавен обвинител и по целосно документирање на случајот против нив ќе биде поднесена пријава по член 235 од Кривичниот законик.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 34

sites to watch anime ANIMEFLIX Naruto (Dub)

ANIMEFLIX Dragon Ball (Dub) Episode 150

Pokémon Journeys: The Series