February 27, 2021 04:12
Хроника

Приведени двајца дилери на хероин од Кочани

На 11.01.2021 околу 16,30 часот во Кочани од полициски службеници од Полициска станица Кочани од слобода се лишени Е.А.(33) и А.А.(31) двајцата од Кочани, бидејќи по претходно обезбедена судска наредба, при извршен претрес во нивниот дом, пронајдени и одземени се пакувања хероин и пакувања марихуана, предмети и накит за кои постои основано сомнение дека потекнуваат од кривични дела „кражба”.
По документирање на случајот ќе биде изготвен соодветен поднесок.

My Hero Academia 2 Episode 25 at AnimeHeaven anime heavene

Watch By the Grace of the Gods Episode 7 (https://animeflix.nl/m/0exe/ep-7) at ANIMEFLIX animeflix my hero