November 27, 2021 00:45
Македонија

Претседателот на црногорскиот Парламент Бечиќ во посета на Скопје

Претседателот на Собранието Талат Џафери денеска ќе биде домаќин на црногорскиот колега Алекса Бечиќ.

Џафери и Бечиќ ќе остварат билатерална средба, а ќе се обратат и на регионалната конференција на тема „Подобрување на дијалогот меѓу парламентите и новинарите од Западен Балкан”.

Црногорската делегација, превдодена од Бечиќ, ќе има средба и со претседателката на пратеничката група на Собранието за соработка со Парламентот на Црна Гора, Дафина Стојаноска и со нејзините членови.

SUPER LOVERS Episode 10

Website https://wcostream.cc: Watch Jueshi Wu Hun wcostream Episode 117 watch cartoons online wcostream

Red Baron Episode 49

https://4anime.biz i want to eat your pancreas 4anime

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE