September 20, 2021 23:15
Хроника

Претрес во Дебар, пронајдена дрога

На 25.07.2021 околу 00.30 часот на ул.„8-септември” во Дебар, полициски службеници од Полициската станица Дебар го лишиле од слобода Н.И.(37) од Дебар затоа што кај него била пронајдена бела прашкаста материја. Подоцна, врз основа на судска наредба, бил извршен и претрес во неговиот дом, при што биле пронајдени и одземени електронска вага со остатоци од марихуана, две дробилки со остатоци од марихуана и таблети со кафеава боја.

Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Website https://aniwatch.pro: Watch Brave Beats aniwatch Episode 22 dubbed anime

Animepahe: Eat-Man '98 (Dub) anime episode 2 online free at https://animepahe.cc anime stream

Watch Devilman: The Birth Episode Full

Digimon Adventure 02: Revenge of Diaboromon (Dub) (https://gogoanime.be/m/Wrnz) Episode Full

Forexfactory: https://www.forexfactory.com/gogoanimelol

Blurb: https://www.blurb.com/user/gogoanimebe