June 26, 2022 06:45
Хроника

Претрес во Виница, приведен дилер 

На 18.05.2022, поциски службеници од Одделението за внатрешни работи Виница го лишиле од слобода С.Д.(37) од Виница. При претрес во дом и други простории во Виница, кои што ги користел С.Д., извршен по судска наредба, биле пронајдени и одземени ампули со кафеава прашкаста материја. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена пријава по член 215 од Кривичниот законик.

go88 nạp tiền cách bắt cầu tài xỉu chuẩn go88 go88 nhà cái uy tín

link tải sunwin ios sunwin apk SUNWIN - Game bài SUN WIN số 1 thị trường Châu Á 2022