January 22, 2022 22:30
Хроника

Претепан таксист во Кисела Вода

На 01.12.2021 околу 21.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачје на Кисела Вода, Љ.К.(61) од Скопје бил физички нападнат од едно лице додека бил на работно место како такси возач во такси компанија.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

english anime AnimeFreak My Hero Academia Season 2

AnimeFreak Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

Redo of Healer

watch anime dub AnimeFreak Attack on Titan Final Season

anime streaming JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable