October 20, 2021 15:18
Македонија

Прес конференција на министерот Филипче о 13 часот

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче и претседателот на Комисијата за заразни болести д-р Жарко Караџовски денеска ќе одржат прес конференција во 13 часот. Прес конференцијата следува откако во земјава во последните 24 часа беа регистрирани 22 починати од ковид -19, највисока бројка од почетокот на пандемијата.

Website https://wcostream.cc: Watch Seitokai Yakuindomo* OVA wcostream Episode 10 wcostream attack on titan

4Anime: selector spread WIXOSS (Dub) anime episode 12 online free at https://4anime.biz toilet bound hanako kun 4anime

Website https://animekisa.in: Watch The Hakkenden: Legend of the Dog Warriors Part 2 (Dub) animekisa Episode 7 free anime

AnimeHeaven: Pokemon: Destiny Deoxys anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animeheaven bleach

Tune: https://tune.pk/user/gogoanimebe/about

Castingcall: https://www.castingcall.club/m/kissanimemx