July 29, 2021 07:53
Македонија

Прес конференција на министерот Филипче о 13 часот

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче и претседателот на Комисијата за заразни болести д-р Жарко Караџовски денеска ќе одржат прес конференција во 13 часот. Прес конференцијата следува откако во земјава во последните 24 часа беа регистрирани 22 починати од ковид -19, највисока бројка од почетокот на пандемијата.

AnimeTV 1 anime tv: Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 8

GoGoAnime go go anime: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) (https://gogoanime.be/m/GpBQ) Episode Preview