January 21, 2022 20:42
Скопје

Прекин во водоснабдувањето во Бардовци

Поради дефект на шибер од Ф-150 мм на ул.10 раскрсница со ул.12 во Бардовци кај игралиштето, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ова населено место соопштија од ЈП „Водовод и канализација“.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 10:00 часот до санирање на дефектот.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

My Hero Academia Season 5 (Dub)

AnimeFreak My Hero Academia Season 5 Episode 23

anime streaming That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

anime freak tv Dragon Ball Z (Dub)

watch anime free Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.