January 24, 2022 14:45
Скопје

Прекинато водоснабдување на неколку улици во скопско Чаир

Прекинато водоснабдување денеска од 11:30 часот ќе имаат корисниците од улиците „Белградска”, „Самарџиска” и „Алберт Станиќ” во населбата Чаир.

Од ЈП Водовод и Kанализација-Скопје информираа дека  прекинот е поради уличен дефект ф 80 мм на ул. „Никола Мартиновски” бр.21 во населбата Чаир, и ќе трае се до санирање на дефектот.

free anime online. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

watch anime free The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

Mother of the Goddess’ Dormitory

Tokyo Revengers (Dub) Episode 16

AnimeFreak JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 38

anime freak tv AnimeFreak Attack on Titan Season 2