October 14, 2019 01:06
Хроника

Пред кафуле на „Партизанска“ кавга преминала во физичка пресметка

Рано утрово во 04.50 часот во Полициската станица Центар, А.П.(28) од Скопје пријавил дека во 03.00 часот пред угостителски објект на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од лице со кое претходно имал недоразбирање во угостителскиот објект.
Се работи на расчистување на случајот.

Нови вести

(ВИДЕО) Пожар помеѓу Катланово и Петровец

Filip

(Видео) Се сечат дрвјата кај „Инекс-Горица“ во Охрид

Filip

Во тешката сообраќајна несреќа кај Струмица загина 19-годишна девојка, возачот е во болница

Filip