January 21, 2022 00:10
Хроника

Прегазен пешак на бул.„Борис Трајковски”

На 25.11.2021 во 17.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Борис Трајковски”, патничко возило „цитроен”, со скопски регистарски ознаки, управувано од С.Ѓ.(50) од Скопје, удрило во пешакот Ѓ.Ѓ.(68) од Скопје. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил пешакот, констатирани во Градската општа болница „Св.Наум Охридски”. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Attack on Titan Season 3

AnimeHeaven Your Lie in April Episode 15

AnimeHeaven Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

watch anime online Fairy Tail (Dub)

anime website AnimeHeaven Your Name.