Хроника

Прегазен пешак во Скопје

На 24.01.2022 во 10.20  часот било пријавено дека на ул.„Славеј Планина” во Скопје, патничко  возило „ауди А4″, со скопски регистарски ознаки, управувано од Е.Р.(18) од Скопје удрило во пешакот Ќ.У.(72) од Скопје. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобила Ќ.У., констатирани во Градската општа болница „Св.Наум Охридски”. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Cour 2

AnimeDao My Hero Academia Season 2 Episode 24

That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 15

Ranking of Kings

anime stream AnimeDao DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO