January 26, 2022 20:38
Uncategorized

Прегазен пешак во Велес

На 30.11.2021 во 10.00 часот на ул.„Благој Ѓорев“, пред трговски центар во Велес, патничко возило „хјундаи“, со велешки регистарски ознаки, управувано од Т.М.(27) од Велес удрило во пешак З.К.(78) од Велес.

 

 

Во несреќата З.К. се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во болницата во Велес. Извршен е увид на местото на несреќата.

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime My Hero Academia (Dub) Episode 9

Horimiya

GoGoAnime Boruto: Naruto Next Generations

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 20

Hunter x Hunter (2011)