September 25, 2021 05:33
Хроника

Прегазен моторциклист во Скопје

На 22.07.2021 во 17.40 часот било пријавено дека во Скопје на ул.„Ферид Мурати” се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „фолксваген голф”, со скопски регистарски ознаки, управувано од А.И.(30) од Скопје и мопед „баотиан”, со скопски регистарски ознаки, управуван од А.А.(44) од Скопје. Во незгодата со тешки телесни повреди се здобил возачот на мопедот, констатирани во Градската општа болница „Св.Наум Охридски”. Извршен бил увид на местото на незгодата од увидна екипа од СВР Скопје.

I want to eat your pancreas (Dub) Episode Full

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeFLV Watch english anime Online in HD for FREE

GoGoAnime: I Can't Understand What My Husband Is Saying anime episode 13 online free at https://gogoanime.be weathering with you gogoanime

Xdqnam gov: http://xdqnam.gov.vn/Default.aspx?tabid=118&TLID=6526

Vhearts: https://vhearts.net/animefreakws