August 15, 2022 17:17
Хроника

Прегазен велосипедист во Битола

На 24.06.2022 во 11.45 часот на крстосницата од ул.„Гоце Делчев” и ул.„Брегалничка” во Битола патничко возило „опел астра”, со битолски регистарски ознаки, управувано од А.С.(74) од Битола удрило во велосипедист Ѓ.А.(59) од Битола. Во несреќата велосипедистот се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во Медицински центар Битола. Увид извршила екипа од СВР Битола.

sunwin apk tải sunwin sunwin apk

sunwin.apk mới nhất sunwin.apk mới nhất sunwin web

sunwin tài xỉu game bài sunwin sunwin club

sunwin

tải sunwin sunwin tài xỉu tải sunwin